Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Zespół Szkół w Sawinie z pucharem

  • 19.06.2017, 08:28
  • DSO
Zespół Szkół w Sawinie z pucharem inf. prasowa
Na rozegranych w Lublinie w ostatni dzień maja Wojewódzkich Mistrzostwach LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Dragona Chełm - uczniowie Zespołu Szkół w Sawinie.

Drużyna Zespołu Szkół w Sawinie w składzie Bartosz Kaniewski, Adam Głąb, Kacper Głąb i Damian Siedlecki zwyciężyła w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Dodatkowo, Bartosz Kaniewski w klasyfikacji indywidualnej zdobył I miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W karabinie pneumatycznym tryumfował Damian Siedlecki, drugie miejsce przypadło Kacprowi Głąbowi. Warto podkreślić że wszyscy wymienieni, choć trenują od niedawna, to zaczynają odnotowywać coraz więcej sukcesów i wyższych rekordów życiowych.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Karolina Wasyluk i Karol Mielniczuk) zajęła ostatecznie czwarte miejsce. W klasyfikacji indywidualnej wyróżniony został Karol Mielniczuk za zajęcie I miejsca w konkurencji pistoletu pneumatycznego.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe