Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Powódź 2017" nad Zalewem Natalin [GALERIA ZDJĘĆ]

"Powódź 2017" nad Zalewem Natalin [GALERIA ZDJĘĆ] asp. Marcin Starczewski – KM PSP Chełm, asp. Filip Leszczyński – KW PSP Lublin.
Pod takim kryptonimem, strażacy z całego naszego regionu - a nawet z Komendy Wojewódzkiej - ćwiczyli ostatnio nad zbiornikiem wodnym w Natalinie.

Założeniem ćwiczeń było sprawdzenie przygotowania sił i środków krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego do prowadzenia działań ratowniczych, związanych z usuwaniem i ograniczaniem skutków powodzi, ale także doskonalenie współdziałania z innymi podmiotami podczas działań. W ćwiczeniach udział wzięły: KW PSP z Lublina, KM PSP z Chełma, KP PSP z Hrubieszowa i z Włodawy, 5 jednostek OSP z terenu powiatu chełmskiego, Policja oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Kamień. Razem ze strażakami ćwiczyli policjanci i przedstawiciele Urzędu Gminy Kamień. W ćwiczeniach, które odbyły się 9 czerwca, uczestniczyło 59 strażaków.
 

Bartłomiej Ważny
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe