Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wystawa "NeverEndingStoryForGlory" & Koncert Hiob

  • 6.06.2017, 08:51
  • DSO
Wystawa "NeverEndingStoryForGlory" & Koncert Hiob hiob
Uzdolniony muzycznie katolik, znany z pewnością naszym stałym słuchaczom, powraca w nowym, dość zaskakującym wcieleniu - rysownika.

Hiob, czyli Tomasz Karenko, chełmianin z dziada-pradziada - po dłuższej przerwie, wraca na scenę muzyczną, ale mieszkańcom Chełma, tym razem da się poznać także ze strony rysownika. W najbliższą niedziele, na chełmskiej górce, odbędzie się wernisaż wystawy jego prac - pod tytułem 'Never ending story for glory'. Zawiły, angielskojęzyczny tytuł wyjaśnia sam autor.

Choć rysunki wyglądają jak dzieło dziecka, to miało to swój cel.

Kilka lat temu, Tomek prowadził w Radiu Bon Ton niedzielną audycję 'Styl południowo wschodni'. Wcale nie odszedł od rapowo-ewangelicznej twórczości, ale chciał - a raczej musiał - spróbować czegoś nowego.

I Tomek faktycznie zaczął rysować - świętych, sceny znane z biblii, ale także... koncert w stajence betlejemskiej czy Maryję jadącą na czołgu. Między innymi takie niecodzienne rysunki można będzie zobaczyć w niedzielę, na chełmskiej górce.

Hiob da też posłuchać kawałków ze swojej najnowszej płyty, pod tytułem 'Signum'. A to - dla jego fanów, hip-hopowego brzmienia, może być zaskoczeniem. Bo nowa płyta ma już inne brzmienie.

Wystawa oraz koncert w niedzielę, w kawiarence na 'chełmskiej górce', czyli w podcieniach, o godzinie 19:00.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe