Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Zdzisław Szwed kontra Agata Fisz

Zdzisław Szwed kontra Agata Fisz
Nie milkną echa ostatniej sesji Rady Miasta Chełm, na której radni głosowali za udzieleniem absolutorium prezydent miasta - Agacie Fisz, za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

W czasie głosowania, przeciwko był jedynie radny Zdzisław Szwed, który w trakcie dyskusji - ale także później, na naszej antenie, krytykował władze miasta m. in. za wyludnianie się Chełma, zadłużenie i za brak perspektyw dla młodych ludzi.

Posłuchajcie, jak vice-przewodniczący Rady Miasta, Zdzisław Szwed, argumentował swoją decyzję. 

Prezydent Chełma - Agata Fisz - zareagowała ostro na słowa radnego.

W ostatniej sesji Rady Miasta Chełm wzięło udział 19 radnych. Uchwała absolutoryjna została przegłosowana bezwzględną większością głosów. 16 osób zagłosowało "za", "przeciw" - był radny Zdzisław Szwed. Od głosu wstrzymali się radni Małgorzata Sokół i Dariusz Grabczuk. 
 

Bartłomiej Ważny
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zal
zal 12.06.2017, 07:44
Zasługa Poseł M ? hahahaha nie kpij pan proszę ! Ona nie ma zasług ! Ten Pan nie wie nawet co sie dzieje w miescie.
ja
ja 3.06.2017, 15:14
Aż KILKADZIESIĄT miejsc pracy !!! o żesz w mordkę jeża!!! Aspiracje Pani Prezydent iście warszawskie, nie przystające do potrzeb społecznych.
Bartoleo
Bartoleo 3.06.2017, 10:55
100% poparcia dla Pana Zdzisława! Dlaczego mamy tylko jednego radnego? Gdzie reszta "opozycji". Gdzie Nasz Chełm który wiecznie krzyczy ze miasto idzie na dno? Poprzyjcie teraz stanowisko Szweda. Działajcie wspólnie. Wybory za rok, a czerwoni nadal maja szanse je wygrać. Najprzyjemniej było słuchać wkurzonej Agaty. Ktoś sie postawił i juz nerwy są. Nie mówiąc o manipulacjach których dokonuje. Przeinacza fakty.
Tomasz
Tomasz 3.06.2017, 09:46
Panie radny, a co Pan zrobił w tej sprawie ?

Pozostałe