Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Zapraszamy na Samochodowy Rajd Pań w ramach Dnia Organizacji Pozarządowych!

  • 19.05.2017, 11:06
  • DSO
Zapraszamy na Samochodowy Rajd Pań w ramach Dnia Organizacji Pozarządowych! stock
W sobotę 27 maja o godz. 13:00 w parku miejskim przy ul. Lubelskiej/Armii Krajowej rozpocznie się Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych.

Imprezę organizuje Stowarzyszenie WeRwA, a finansuje ją Miasto Chełm.

W parku zaprezentuje się dwadzieścia stowarzyszeń z terenu Chełma, które będą chciały pokazać się i zainteresować publiczność swoją działalnością. Poszczególne  stowarzyszenia będą miały swoje stoiska, a większość zaprezentuje się również na scenie. Specjalna komisja wybierze najciekawsze stoisko i najatrakcyjniejszą prezentację na scenie, a zwycięskie stowarzyszenia otrzymają nagrody.

Imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje - zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych, impreza dla zwierząt, pokazy sportowe, samochodowy rajd pań oraz wielkie grillowanie odbywające się w ramach studenckich Niedźwienaliów. Stowarzyszenia przygotują też konkursy dla publiczności.

Warto tam być!

Automobilklub Chełmski, Radio Bon Ton, Super Tydzień Chełmski i Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych 'Razem na Kresach' zapraszają zmotoryzowane panie do udziału w Samochodowym Rajdzie Pań.

Impreza rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 15:00 podczas Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Zbiórka uczestniczek przy stoisku Stowarzyszenia WeRwA.

Warunkiem udziału w rajdzie jest posiadanie prawa jazdy przez kobietę-kierowcę oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Rajd będzie miał charakter turystyczny, będzie znacznie bliższy dobrej, rodzinnej zabawie niż sportowemu wyczynowi. Na siedzeniu pilota może zasiąść mężczyzna. Załogi przejadą trasę wokół Chełma, odwiedzą ciekawe miejsca, zlokalizują na trasie obiekty pokazane na zdjęciach, a ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z przejechanej trasy. Będzie też jedna próba sprawnościowa. Wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy rajdu zostaną podane podczas odprawy uczestniczek, tak więc nawet debiutantki bez problemu dadzą sobie radę.

Na zakończenie przy ognisku z kiełbaskami załogi poznają wyniki oraz otrzymają nagrody i upominki od sponsorów naszej atrakcyjnej zabawy.

Dodatkowe informacje o rajdzie pod numerem telefonu 502 342 117.

Zapraszamy i gwarantujemy dobrą zabawę oraz wiele emocji!

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe