Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Zbyszko" chce pomóc osobom 60+

  • 20.04.2017, 10:40
  • DSO
"Zbyszko" chce pomóc osobom 60+ stock
Starsi chełmianie, w wieku 60+, otrzymają dodatkowe wsparcie, ze strony Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością i Ich Przyjaciół 'Zbyszko'.

Stowarzyszenie dostało ostatnio rządowe dofinansowanie na projekt dla osób, które mają na co dzień problemy z funkcjonowaniem, w wyniku problemów zdrowotnych. 

Mówił Ryszard Stawiarski, prezes Stowarzyszenia 'Zbyszko'. Do uczestnictwa w tym projekcie już można się zgłaszać.

Jakie konkretnie osoby mogą zgłosić się do uczestnictwa w projekcie? Wymienia prezes stowarzyszenia Zbyszko - Ryszard Stawiarski.

Co ważne - osoby, które chcą wziąć udział w projekcie, muszą mieć potwierdzenie stanu zdrowia od lekarza. Organizatorzy proponują warsztaty, spotkania integracyjne oraz wspólne wyjazdy i konsultacje psychologiczne. Wszystko po to, żeby przebudzić się i znowu wyjść do ludzi. Zapisy do uczestnictwa w projekcie prowadzi Stowarzyszenie Zbyszko. Jego siedzibę można znaleźć w budynku biblioteki, przy ulicy Partyzantów - na drugim piętrze.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe