Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Krasnystaw zaprasza na historyczny spacer po mieście!

  • 18.04.2017, 11:12
  • DSO
Krasnystaw zaprasza na historyczny spacer po mieście! KDK
Spacer historyczny odbędzie się 22 kwietnia w ramach projektu „Kultura z Wami!”. Kierunek wskazuje: Konrad Grochecki. Wymarsz sprzed Krasnostawskiego Domu Kultury.

Dnia 22 kwietnia o godz. 10.00 chcemy Was zabrać na nietypowy, ale za to wielce atrakcyjny spacer po Krasnymstawie. Okazje ku temu są dwie: realizacja naszego projektu „Kultura z Wami!” i przypadający na 18 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Zwiedzimy Dworek Starościński, refektarz augustiański i dawne kolegium jezuickie. O tych miejscach jak najbardziej barwnie opowie Wam historyk Konrad Grochecki. Prosimy Was o zabranie aparatów i smartfonów. W trakcie spaceru będziemy robić zdjęcia, nie tylko zabytkom, także miejscom w Krasnymstawie dla Was ważnych, inspirujących i kulturotwórczych. Mamy nadzieję, że wskażecie ich jak najwięcej. Chcemy, aby Wasze fotografie trafiły na specjalną mapę, która pomoże nam zebrać zasoby i potencjały Krasnegostawu. W miasto wyruszamy o godz. 10.00 sprzed siedziby Krasnostawskiego Domu Kultury.

Spacer diagnostyczny jest częścią projektu „Kultura z Wami!”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017".

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe