Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Budżet Obywatelski - będzie można glosować z domu!

  • 18.04.2017, 10:03 (aktualizacja 18.04.2017 11:23)
  • DSO
Budżet Obywatelski - będzie można glosować z domu! stock
Już niedługo wystartuje czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego w Chełmie.

Tym razem, ratusz spodziewa się, że jeszcze więcej osób weźmie udział w zgłaszaniu propozycji i w głosowaniu na nie. Mieszkańcy nie będą musieli nawet wychodzić w tym celu z domu. Mówi prezydent Chełma - Agata Fisz:

Tak jak i przed rokiem, pieniądze z Budżetu Obywatelskiego będą podzielone na wszystkie 10 chełmskich osiedli. Całość budżetu to 2,5 miliona zł, czyli na każdy z rejonów - przypada po 250 tysięcy. 
Nadal można będzie zgłaszać swoje pomysły i głosować na nie zwykłą metodą - dostępne będą papierowe formularze, a głosowanie odbywać się będzie w Urzędzie Miasta.
Informacje o tym, kiedy ruszy kolejna odsłona Budżetu Obywatelskiego - powinna pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Terminy będą się jednak raczej pokrywać z tymi z ubiegłego roku, a zatem głosowanie - odbędzie się we wrześniu.
W poprzednim roku, chełmianie wybrali łącznie 20 zadań, które zostaną zrealizowane do końca tego roku.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe