Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Dziś premiera książki o przedwojennym Chełmie Marcina Wrońskiego!

  • 11.04.2017, 10:23
  • DSO
Dziś premiera książki o przedwojennym Chełmie Marcina Wrońskiego! marcin wroński fb
'Zyga' Maciejewski przyjeżdża do miasta nad Uherką, żeby skontrolować tutejszą komendę policji. I jak można się domyślać - w czasie tej wizyty dojdzie do zbrodni...

Na ten dzień chełmscy miłośnicy Zygmunta 'Zygi' Maciejewskiego czekali długo. Dziś premiera najnowszej części przygód przedwojennego komisarza policji, który tym razem - przyjeżdża do Chełma. 'Czas Herkulesów', bo tak brzmi najnowsza powieść Marcina Wrońskiego, ponownie przenosi nas do 20-lecia międzywojennego.

Książkę 'Czas Herkulesów' już od dziś można dostać w księgarniach, ale do Chełma przyjedzie także sam autor - Marcin Wroński. Gdzie i kiedy?

Chodziło rzecz jasna o Chełmską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Partyzantów. I na tym spotkaniu z pewnością padnie wiele pytań z widowni. My już zadaliśmy jedno - czy Chełm jeszcze powróci na karty powieści Marcina Wrońskiego?

Przypomnijmy, że dziś premiera książki 'Czas Herkulesów', która dzieje się w przedwojennym Chełmie, a autograf Marcina Wrońskiego będzie można zdobyć osobiście 25-ego kwietnia, w trakcie spotkania z autorem w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe