Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Nie żyje Tomasz "Czorek" Wieczorek...

  • 5.04.2017, 13:20 (aktualizacja 06.04.2017 05:57)
  • DSO
Nie żyje Tomasz "Czorek" Wieczorek... BonTon Radio
Znany chełmski działacz sportowy, trener i nauczyciel zginął tragicznie dziś nad ranem

Nie żyje Tomasz Wieczorek, trener piłkarzy Vojsławii Wojsławice. To on jest ofiarą zdarzenia, do którego doszło przed 5 rano na torach kolejowych pod wiaduktem. 
Tomka znał cały Chełm, a w szczególności środowisko sportowe. Był zawodnikiem Chełmianki, Podlasia Biała Podlaska, klubów z Rejowca, Rejowca Fabrycznego oraz wielu innych drużyn z regionu.  Później zajął się trenowaniem - zarówno seniorów jak i młodzieży, szkolił piłkarzy Unii Białopole, a ostatnio A-klasowej Vojsławii Wojsławice. Trzy tygodnie temu otrzymał tytuł trenera roku 2016 w głosowaniu czytelników Super Tygodnia Chełmskiego. Współpracował z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej, był nauczycielem wychowania fizycznego - ostatnio w Zespole Szkół Technicznych. Bez niego nie mogła się odbyć żadna impreza czy to piłkarska czy po prostu sportowa w regionie. 
Tomasz Wieczorek miał 44 lata.
 

Środowisko sportowe jest w szoku po śmieci Tomasza Wieczorka - piłkarza, trenera, wielkiego miłośnika piłki nożnej. 
Swojego przyjaciela wspomina prezes Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Anatol Obuch

Tomasz Wieczorek zginął tragicznie dzisiaj nad ranem pod kołami pociągu. Relacjonuje rzecznik chełmskiej policji, Ewa Czyż

 

EDIT:

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie 8 kwietnia (sobota) o godzinie 11:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego w Chełmie. 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe